Service
Winkelwagen

Pre-order

Retro keukenmachine rood

€ 129,95‌
Vandaag voor 18:00 besteld = morgen in huis
  • GRATIS verzending va €50,00 NL, BE
  • Achteraf betalen NL,BE
  • 2 jaar garantie NL,BE
Productinformatie "Retro keukenmachine rood"

Deze beauty van TurboTronic is jouw ideale keukenhulp. De TurboTronic Pro-Mix TT-002 Retro Keukenmachine klopt, kneedt en mixt met het grootste gemak. Zo wordt het bakken van pannenkoeken, koekjes of heerlijke taarten nog eenvoudiger. Dankzij de roestvrijstalen kom met een inhoud van 5 liter heb je altijd genoeg voor het hele gezin. Bakken wordt net iets leuker met de TurboTronic Pro-Mix TT-002 Retro Keukenmachine.

 

Kneden, kloppen en mixen

 

De TurboTronic TT-002 Retro Keukenmachine Rood komt met 3 verschillende opzetstukken waardoor je altijd het gewenste resultaat bereikt. Zo heb je de mogelijkheid het deeg te kneden voor bijvoorbeeld de perfecte pizza bodem. Kloppen voor de perfecte slagroom of om heerlijke merengue te maken. En als derde optie natuurlijk het mixen, geniet met de TurboTronic TT-002 Retro Keukenmachine van de lekkerste eigen gemaakte pizza’s, taarten en koekjes.

 

Krachtige retro keukenmachine

 

De TurboTronic Pro-Mix TT-002 Retro Keukenmachine is uitgevoerd in een mooie rode kleur en komt met een krachtig vermogen van 1500 Watt. Dankzij de rubberen zuignapjes zal de keukenmachine niet van z’n plaats komen tijdens het kneden, kloppen of mixen. Zo heb je rustig de tijd om de andere stappen tijdens het bakproces door te nemen. De kom heeft een ruime inhoud van 5 liter zodat je genoeg kunt maken voor een heel gezin of voor feestjes en verjaardagen. Met de TurboTronic Pro-Mix TT-002 Retro Keukenmachine ga je voor hoge kwaliteit tegen een mooie prijs. Deze retro keukenmachine is verkrijgbaar in 3 mooie kleuren die leuk te combineren zijn met andere retro keukenartikelen van TurboTronic.

 

Specificaties

 

  • Merk: TurboTronic
  • Vermogen 1500 Watt
  • In snelheid verstelbaar: Ja
  • Inhoud: 5 liter
  • Bodem met antislip: Ja
  • Kleur: Rood
  • Materiaal behuizing: Kunststof, RVS
  • Materiaal kom: RVS
  • Kom met deksel: Ja
  • 3 opzetstukken: haak, klopper en Y-mixer
  • Afneembare mesjes: Ja
  • Type: keukenmachine
  • Functies: Kloppen, mixen, kneden
  • Garantie: 2 jaar

 

Read more

0 van 0 beoordelingen

Laat een beoordeling achter

Deel jou ervaringen met andere klanten.


    • 5 L inhoud
    • Inclusief garde, kneedhaak en klopper
    • 1500 Watt
    • Bodem met antislip
    • RVS kom met deksel
    • Leuk jaren 50 design
    • GRATIS verzending va €50,00 NL, BE
    • Achteraf betalen NL,BE
    • 2 jaar garantie NL,BE